piątek, 28 lutego 2020

Brak zbiórki 29.02 i informacje wstępne o Dniu Modlitw za FSE

Drogie wilczki,
W tę sobotę nie będzie zbiórki z powodu rekolekcji, w których biorą udział szefowe. Zapraszam na zbiórkę 7.03.

Dzień Modlitw za FSE - 28.03.2020
Dzień Modlitw to zawierzenie Matce Bożej Federacji Skautingu Europejskiego oraz ofiarowanie naszej pracy w gromadzie. Tradycją lubelskiego środowiska stało się dokonanie uroczystego Aktu Zawierzenia w Sanktuarium Maryjnym. W tym roku będziemy pielgrzymować do Bazyliki NMP w Chełmie.

KOSZT (transport, piknik na koniec, książeczka dla uczestników) wynosi 45 zł. Przypominam, że koszty nie mogą być przeszkodą - istnieje możliwość dofinansowania wyjazdu.

Rodzice również są zaproszeni do wzięcia udziału. Zorganizowane będą dla nich konferencje.
W trakcie spotkania zapewniona będzie opieka dla dzieci od 3 lat. Pomiędzy konferencjami przewidziane są krótkie przerwy, podczas których będzie można skorzystać z kawiarenki. Jeżeli chcieliby Państwo skorzystać ze wspólnego transportu i dojechać na miejsce autokarem razem z wilczkami - jest taka możliwość. Koszt przejazdu autokarem to 30 zł. Będzie zorganizowany transport powrotny, autokar odwiezie nas pod parafię.

Bardzo proszę o zadeklarowanie udziału do 7.03, ponieważ do 9.03 muszę zgłosić liczbę uczestników. Można to zrobić przez napisanie maila lub sms do mnie. Proszę o napisanie imienia i nazwiska wilczka, który jedzie, czy rodzice chcą jechać, jeśli tak to czy oboje i czy będą Państwo chcieli jechać autokarem. Proszę również o wpłaty na zbiórce 7.03.
Zachęcam wszystkich bardzo serdecznie do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Ze wszystkich sił!
Akela


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza