środa, 14 listopada 2018

Zbiórka 17.11 + Zimowisko i składka!

Drodzy Rodzice! Kochane Wilczki!

Serdecznie zapraszam Was na zbiórkę, jak zawsze w godzinach 9:00-12:00, w sali numer 6 w spichlerzu. Poprowadzą ją dla Was Raksha- Weronika i Jackala- Marysia. Ja w tym czasie od rana do wieczora będę na kursie pierwszej pomocy, więc w najbliższym czasie możecie spodziewać się z niej super warsztatów :)
WAŻNA INFORMACJA- do soboty 24.11 jest ostateczny termin oddania kart na zimowisko, deklaracji członkowskich (zbieramy nowe, ponieważ po RODO zmienił się jej wygląd) oraz zaliczki 50 zł (można również zapłacić całą kwotę- 150 zł). Karty i pieniądze będzie zbierać do ręki Weronika Wójtowicz. Informacje na temat zimowiska znajdują się w poprzednim poście. W razie pytań lub problemów proszę dzwonić lub pisać bezpośrednio do mnie, mój numer: 510 368 250.

KARTA DO POBRANIA: KLIK
DEKLARACJA DO POBRANIA: KLIK

Na zbiórce Weronika będzie miała kilka wydrukowanych kart, jednak jeśli mają państwo możliwość wydrukować i wypełnić w domu- tak byłoby nam wygodniej :)
PRZYPOMINAM RÓWNIEŻ ŻE bez zapłaconej składki rocznej nie mogę wziąć dziecka na wyjazd- instrukcja jak zapłacić znajduje się w poprzednim poście.

Na zbiórkę zabierzcie więc ze sobą:
-buty na zmianę (buty do chodzenia po dworze zostawiamy ładnie ustawione w korytarzu)
-2 śniadanie, torebkę herbatki lub picie
-kronikę wilczka, piórnik
-kartę na wyjazd, deklarację, zaliczkę 50 zł
-10 zł na kalendarz jeśli chcecie kupić (jak co roku sprzedajemy kalendarze Skautów Europy, zachęcam do kupna, wspieramy tym naszą gromadę i nasze stowarzyszenie :))
+ Niech każda z Was dowie się czegoś o swojej świętej patronce! :D

Ze wszystkich sił!
Akela

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza