środa, 25 kwietnia 2018

Zbiórka 28.04

Kochane Wilczki,

Spotykamy się na zbiórce w najbliższą sobotę w godzinach 9:00-12:00 w spichlerzu (w sali 6 lub jak będzie ciepło, to na dworze). W kalendarium jest wpisana na ten dzień wycieczka, jednak musimy ją niestety przełożyć- informacje będą na blogu :)

Zabierzcie ze sobą:
-mowglika, kronikę wilczka i śpiewnik
-2 śniadanie, picie
-piórnik
-KTO JEDZIE NA WIELKIE ŁOWY: KARTĘ I WPŁATĘ (30 zł zaliczki, lub 85 zł- cała kwota)

Mam dla Was również 2 zadania:
1. Jest już ciepło, dlatego na zbiórkach będę sprawdzała Wasze umundurowanie! :) Pamiętajcie więc o tym,żeby zabrać wszystko- beret i getry to również część umundurowania. Możecie naszykować sobie mundur w piątek wieczorem- wtedy na pewno zdążycie i będziecie mieć wszystko :)
Kiedy jest ciepło, na zbiórki możecie ubrać lżejsze buty tzn. trampki/adidasy. Jednak gdy mamy jakieś ważniejsze spotkania- np. Msze, zakończenie roku itp. wtedy ubieramy buty najlepiej ciemne i jednolite- gdy jest bardzo ciepło dopuszczam trampki, czy adidasy, ale mundurowe są buty trekkingowe. W lecie możecie chodzić również w sandałach czy balerinkach. Do trampek/adidasów/treków zakładamy granatowe getry/podkolanówki. Do sandałów czy balerinek getrów nie zakładamy.

2. Każda z Was niech przygotuje sobie 1 trudniejszy punkt do zdania na zbiórce. Jeżeli miałybyście problem z jego przygotowaniem- możecie do mnie zadzwonić lub napisać, zawsze Wam pomogę :)


Karta na Wielkie Łowy: https://drive.google.com/file/d/1qzjvGXqq8YvO2VkzsC7IoN-H1N84TF9Z/view   Będę je mieć przy sobie w sobotę.

Ze wszystkich sił!
Akela ♡

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza