czwartek, 28 stycznia 2016

Zbiórka 30.01.2016r

Drogie Wilczki!

W sobotę spotykamy się na zbiórce o 11 i kończymy ja o 13 30. Ale UWAGA po zbiórce odbędzie się spotkanie dla rodziców a apel wyjątkowo będzie pod koniec zbiórki. Jeśli ktoś będzie chciał zaliczać stopień to zapraszam 15 min przed zbiórką do sali. Na zbiórkę należy mieć:

  • zdrowe drugie śniadanie
  • to co wilczek powinien zawsze mieć ze sobą
  • kompas z możliwością dokładnego określenia azymutu
  • kredki 
  • pełne umundurowanie
  • ciapki lub grubsze skarpetki do chodzenia w sali (zdejmujemy buty przy wejściu)
Wilczki o 11 spotykamy się już w sali (prawdopodobnie numer 6). Przy schodach na parkingu nikt nie będzie już czekał. Mam nadzieję, że nie będzie spóźnialskich.


Z przykrością informuję, że nie każda z Was przyniosła wierszyk za brak elementów munduru (nie mówię tu o osobach których nie było na poprzedniej zbiórce i mi o tym powiedziały). Z tego powodu na najbliższą sobotę proszę o przyniesienie tych wierszyków oraz osoby które były na zbiórce ale nie miały wierszyka (a powinny) układają kolejny dodatkowy 4 wersowy wierszyk o tym, że zapomniały wierszyka(czyli mają do przyniesienia 2). W miarę możliwości napiszcie je na ładnych kartkach. Życzę owocnej twórczości. :)

Szanowni Rodzice!

O 13 30 odbędzie się spotkanie na którym podam szczegóły zimowiska oraz rozdam karty. Jeżeli ktoś z Państwa nie może pojawić się osobiście to proszę o przekazanie mi informacji komu dać kartę jeśli córka jedzie na zimowisko.
Chciała bym również poruszyć kilka innych kwestii dotyczących cotygodniowych spotkań.
Liczę na Państwa obecność .


!!!UWAGA!!!
Jeśli koś jeszcze się nie zdecydował czy jedzie to serdecznie zachęcam. Zimowisko przypomina długą zbiórkę na której dzieje się mnóstwo ciekawych rzeczy np.:
-można poznać nowe koleżanki z innej gromady,
-odbędzie się kilka warsztatów zarówno manualnych jak i z innych dziedzin,
-każdego wieczoru będzie wspólne świeczysko ze śpiewem, zabawami, scenkami,
-będzie możliwość zaliczania punktów,
-odbędą się również Wielkie Łowy,
Oprócz tych zajęć jest jeszcze wiele innych niespodzianek i przygód, które czekają was jeśli zdecydujecie się pojechać. Warto zapytać o zdanie te wilczki które już kiedyś były na zimowisku. :)

Jeżeli osoby niezdecydowane wyrażą ochotę aby pojechać i będą w stanie poinformować mnie o tym wcześniej niż w sobotę to będę bardzo wdzięczna. (zachęcam do wysłania SMS gdyż nie zawsze mogę odebrać telefon).
Mam nadzieję, że będzie nas jak najwięcej :)


Ze wszystkich sił!
Akela :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza